Wysokiej jakości magnes do klipsów antykradzieżowych 

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się głównym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych , a dodatkowo sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych sposobności na zabezpieczenie swoich towarów przed kradzieżą, dlatego wiele firm jest gotowych inwestować własne środki finansowe w tej rewolucyjny system. Niestety klipsy te posiadają także swój minus, czyli są niezwykle trudne do zdjęcia.

Jest to oczywiście ich także ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania lub sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać jednakże wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF doskonale sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo małe i poręczne urządzenie. Bez problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje bardzo dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, zatem za każdym razem bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania albo sprzętu elektronicznego. Jest to faktycznie fenomenalny produkt na polskim rynku, który warto posiadać w swoim sklepie, by ekspresowo pobrać klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Kolejnym wyróżnikiem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie zakupić za mniej więcej sto złotych, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten na prawdę dobry produkt, który jest niezbędnym elementem waszego specjalistycznego systemu antykradzieżowego. 

Zobacz również: detacher.