Regeneracja tonerów 

Drukarka jest fascynującym sprzętem w naszym domu albo firmie, które pozwala na szybkie wydrukowanie wszystkich potrzebnych materiałów , a oprócz tego dokumentów. Częste wykorzystywanie drukarki jest niestety dość kosztowne z powodu zużycia tuszu , a ponadto toneru. Nic zatem dziwnego, że poszukujemy sposobu, aby chociaż troszkę zminimalizować koszty drukowania materiałów , a ponadto dokumentów przez naszą drukarkę.

Napełnianie tuszy jest fenomenalną usługą, dzięki której w znacznym stopniu zmniejszycie koszty powiązane z użytkowaniem waszej drukarki. Zamiast kupować nowy tusz w sklepie lub hurtowni, wystarczy jedynie napełnić stary zbiornik. Usługa napełniania jest dwukrotnie tańsza, niż zakupienie nowego tuszu. Jest to oczywiście ten sam, wysokiej jakości tusz bardzo dobrze nadający się do waszej drukarki. 
Tusze do drukarek są dość kosztowne i zdecydowanie ma co skorzystać z usługi napełnienia. Płacenie kilkudziesięciu złotych za pojemniczek jest w pełni bezsensowne, zwłaszcza, gdy w waszym domu drukuje się w rzeczywistości wiele materiałów. Firposiada w swoim asortymencie posiada także usługę regeneracja tonerów, która jest ukierunkowana raczej do przedsiębiorców posiadających drogą, fachową kserokopiarkę. Każdy toner da się co najmniej raz zregenerować, więc nie istnieje potrzeba kupowania za każdym razem nowego. Regenerowanie tonerów oraz dodatkowo napełnienie tuszy jest całkowicie bezpieczne dla waszego sprzętu, zatem nie musicie obawiać się żadnymi efektami ubocznymi. O tych rozwiązań słyszy się rzadko, gdyż nie są one na rękę dla producentów tonerów oraz tuszy do drukarek. 

Więcej informacji na stronie: tusz HP Poznań.