Nowe telephony

Świat urządzeń mobilnych został opanowany przez smartfony i tablety, które coraz więcej umieją. Przyszłościowe smartfony już dawno temu przestały służyć nam jedynie do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych. Posiadają tak wiele zastosowań, że nie sposób ichniejszym wszystkich wymienić. Jednakże systematycznie z sentymentem wspominany jeszcze nie tak dawno temu używane telefony klasyczne, które miały swój urok i kilka zalet, których nie mają współczesne urządzenia.

Na szczęście w tej chwili także możemy kupić nowe telefony klasyczne. Producenci bez przerwy je nam dostarczają, choć w nieznacznych ilościach, wiedząc, jak bardzo za nimi tęsknimy. Nowe telefony z klapka, czy telefon rozsuwany to cuda techniki, które w chwili obecnej są w mniejszości przypadków spotykane. Tym bardziej, posiadając takie urządzenie, wzbudzamy ciekawość oraz zainteresowanie znajomych. Kupując taki telefon, posiadamy również pewność długiego trzymania baterii na jednym ładowaniu , a ponadto ogromnej wytrzymałości na upadki. I to jest w chwili obecnej to, czego nie potrafią współczesne urządzenia.

Istnieją na rynku smartfony pancerne, które posiadają zwiększoną odporność na uszkodzenia, jednakże nie dość, że w wielu wypadkach wyglądają dosyć pokracznie to i tak nie są tak odporne jak niegdysiejsze telefony. Jest tak z tego względu, że posiadają duży ekran, który nie oprze się upadkowi prosto na jakiś kamień. Nie ma takiego szkła, które żeby nie pękło, albo nie zostało zarysowane. Na szczęście takich obaw nie posiadamy korzystając z prawdziwych twardzieli, czyli ciągle modnych telefonów klasycznych.

Więcej:
nokia lumia 525.